Posteľ Pula béžová 180x200

496,00 €

Nový produkt

Elegantná manželská posteľ s vysokým čelom. Výplň čela je s molitanu o hrúbke 3 cm.

Lamelový rošt má 15ks lamiel v masívnom smrekovom ráme a je polohovateľný pri hlave.

Úložný priestor prístupný od nôh.

V cene nie sú zahrnuté vankúše, pléda ani denná deka.

"Zobrazená fotka a prevedenie je ilustračná"

Viac informácií

Matrece:

NATURAL - Matrac Natural je vyrobený zo studenej peny strednej hustoty, má strednú tuhosť. Vďaka snímateľnému antibakteriálnemu poťahu s výťažkami ALOE VERA s možnosťou prania, pružnému jadru matraca a unikátnej technológii uspokojuje najvyššie nároky na zdravý a hygienický odpočinok.

SIGLO - Matrac Siglo je vyrobený zo studenej peny vysokej hustoty, je tvrdší vákuový matrac, ktorý je ideálnou ortopedickou oporou pre telo a chrbticu, zabezpečuje optimálne opretie tela a chrbtice v každej polohe bez ohľadu na váhu tela. Užívateľom garantuje zdravý spánok a regeneráciu chrbtice.

PERFECT FUSION - Matrac Perfect Fusion je skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú kúpiť kvalitný, tvrdší matrac, na druhej strane však poskytujúci vysoký komfort. Jeho výhodou je, že sa vyznačuje s vysokou objemovou hustotou (35 kg/m3) a elasticitou a pokojne si ho môžu kúpiť aj tí, ktorí sú nerozhodní, aký matrac by bol pre nich ideálnym. Medzi ďalšie prednosti matraca patrí aj jeho 20 cm-ová výška, ktorá v spojení s vyššou objemovou hustotou zabezpečuje dlhú životnosť a tvarovú stálosť svojmu užívateľovi.

Poťahová látka: MAX 03 béžová

Dátový hárok

Šírka 180 cm
Hĺbka 200 cm
Výška 116 cm
Ložná plocha 180x200 cm
Látka poťahová látka MAX 03
Farba béžová
Úložný priestor Áno
Max. zaťaženie 110-130 kg
Záruka 2 roky

Súvisiace produkty