Posteľ Boxspring Lucia sivá 160x200

645,00 €

Nový produkt

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania.

Otváranie z boku.

V cene nie sú zahrnuté vankúše, pléda ani denná deka.

"Zobrazená fotka a prevedenie je ilustračná"

SKLADOM - termín doručenia dohodou

Viac informácií

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu Boxspring. Boxspring postele sú obľúbené najmä v Amerike a luxusných hoteloch. Vďaka vrstveniu matracov sú postele maximálne pohodlné a vysoké. Posteľ Lucia má moderný dizajn a ponúka možnosť výberu matraca.

Rošt ND3 - rošt určený pre bočný prístup k úložnému priestoru. Piestový mechanizmus. Počet lamiel 28+5 kusov, nastavenie tuhosti + spevňujúci popruh. Puzdrá - výkyvné zdvojené. Nosnosť: 140 kg

Matrece:

NATURAL - Matrac Natural je vyrobený zo studenej peny strednej hustoty, má strednú tuhosť. Vďaka snímateľnému antibakteriálnemu poťahu s výťažkami ALOE VERA s možnosťou prania, pružnému jadru matraca a unikátnej technológii uspokojuje najvyššie nároky na zdravý a hygienický odpočinok.

SIGLO - Matrac Siglo je vyrobený zo studenej peny vysokej hustoty, je tvrdší vákuový matrac, ktorý je ideálnou ortopedickou oporou pre telo a chrbticu, zabezpečuje optimálne opretie tela a chrbtice v každej polohe bez ohľadu na váhu tela. Užívateľom garantuje zdravý spánok a regeneráciu chrbtice.

PERFECT FUSION - Matrac Perfect Fusion je skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú kúpiť kvalitný, tvrdší matrac, na druhej strane však poskytujúci vysoký komfort. Jeho výhodou je, že sa vyznačuje s vysokou objemovou hustotou (35 kg/m3) a elasticitou a pokojne si ho môžu kúpiť aj tí, ktorí sú nerozhodní, aký matrac by bol pre nich ideálnym. Medzi ďalšie prednosti matraca patrí aj jeho 20 cm-ová výška, ktorá v spojení s vyššou objemovou hustotou zabezpečuje dlhú životnosť a tvarovú stálosť svojmu užívateľovi.

Zapustenie spodného matraca: 6 cm

Výška úložného priestoru: 20 cm

Nohy postele sú drevené. Čelo postele nie je zo zadnej strany čalúnené poťahovou látkou.

Poťahová látka, typ a farebné prevedenie nožičiek:

Dátový hárok

Šírka 168 cm
Hĺbka 214 cm
Výška 125 cm
Ložná plocha 160x200 cm
Výška ložnej plochy 59-70 cm
Látka poťahová látka
Farba sivá
Nožičky drevené, farba strieborná
Úložný priestor Áno
Max. zaťaženie 110-130 kg
Záruka 2 roky

Súvisiace produkty