Posteľ Boxspring Palladio hnedá 180x200

689,00 €

Nový produkt

Manželská posteľ Palladio je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania.

Otváranie z boku.

V cene nie sú zahrnuté vankúše, pléda ani denná deka.

"Zobrazená posteľ Palladio je ilustračná"

SKLADOM - termín doručenia dohodou

Viac informácií

Manželská posteľ Palladio je moderná posteľ typu Boxspring. Boxspring postele sú obľúbené najmä v Amerike a luxusných hoteloch. Vďaka vrstveniu matracov sú postele maximálne pohodlné a vysoké. Posteľ Palladio má moderný dizajn a ponúka možnosť výberu matraca.

Rošt ND3 - rošt určený pre bočný prístup k úložnému priestoru. Piestový mechanizmus. Počet lamiel 28+5 kusov, nastavenie tuhosti + spevňujúci popruh. Puzdrá - výkyvné zdvojené. Nosnosť: 140 kg

Matrece:

NATURALMatrac Natural je vyrobený zo studenej peny strednej hustoty, má strednú tuhosť. Vďaka snímateľnému antibakteriálnemu poťahu s výťažkami ALOE VERA s možnosťou prania, pružnému jadru matraca a unikátnej technológii uspokojuje najvyššie nároky na zdravý a hygienický odpočinok.

SIGLOMatrac Siglo je vyrobený zo studenej peny vysokej hustoty, je tvrdší vákuový matrac, ktorý je ideálnou ortopedickou oporou pre telo a chrbticu, zabezpečuje optimálne opretie tela a chrbtice v každej polohe bez ohľadu na váhu tela. Užívateľom garantuje zdravý spánok a regeneráciu chrbtice.

PERFECT FUSIONMatrac Perfect Fusion je skutočne výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú kúpiť kvalitný, tvrdší matrac, na druhej strane však poskytujúci vysoký komfort. Jeho výhodou je, že sa vyznačuje s vysokou objemovou hustotou (35 kg/m3) a elasticitou a pokojne si ho môžu kúpiť aj tí, ktorí sú nerozhodní, aký matrac by bol pre nich ideálnym. Medzi ďalšie prednosti matraca patrí aj jeho 20 cm-ová výška, ktorá v spojení s vyššou objemovou hustotou zabezpečuje dlhú životnosť a tvarovú stálosť svojmu užívateľovi.

SABIvýška matraca: cca 16 cm; nosnosť matraca: do 110 kg; poťah: froté prateľný poťah na 60°C; sendvičový 7-zónový matrac, stred zo spojeného polyuretánu a dve dosky a masážnymi nopmi, ktoré zabezpečujú vzdušnosť a veľmi kvalitný spánkový komfort.

TERAFLEX - výška matraca: cca 21 cm;  nosnosť matraca: do 130 kg; obsahuje visco pamäťovú penu; poťah: úpletový poťah aloe vera, pranie na 60°C; sendvičový 7-zónový matrac je vyrobený z vysokých gramáží HR studených pien, na ktorých leží doska z visco peny s masážnymi nopmi; obojstranný matrac s 2 typmi tuhosti; matrac zaisťuje ideálnu spánkovú klímu, komfort spánku a dlhú životnosť.

Zapustenie spodného matraca: 6 cm

Výška úložného priestoru: 20 cm

Nohy postele sú drevené. Čelo postele nie je zo zadnej strany čalúnené poťahovou látkou.

Poťahová látka, typ a farebné prevedenie nožičiek:

Dátový hárok

Šírka 188 cm
Hĺbka 217 cm
Výška 59-70 cm
Ložná plocha 180x200 cm
Výška ložnej plochy 59-70 cm
Látka poťahová látka
Farba krémová
Nožičky drevené, farba orechová
Úložný priestor Áno
Max. zaťaženie 110-130 kg
Záruka 2 roky

Súvisiace produkty