Kancelárske kreslo KA-Y316 RED

148,00 €

Nový produkt

Herné kreslo, poťah čierna ekokoža, červené prešitie, synchrónny mechanizmus, čierny plastový kríž

SKLADOM - dodacia lehota do 3 dní

Viac informácií

Vysoké herné kreslo v dizajne sedačky pretekárskeho vozidla a zaoblenými líniami. Má výborné ergonomické rozvrhnutie. Je navrhnuté nielen pre požiadavky PC hráčov, ale aj pre štandardné kancelársku prácu. To všetko v pohodlí a pri výbornej ergonómiu sedenia.

Poťah je z čiernej ekokože s výrazným červeným prešívaním celého kresla. Vnútorný rám je zvarený z ohýbaných oceľových trubiek a tvoria pevnú základňu pre celé kresla. Masívne výplň sedadla a operadla je z kvalitnej PU peny, vystuženie a pružnosť zaisťujú látkové popruhy.

Kreslo je vybavené synchrónnym mechanizmom. Sila hojdania Synchro sa reguluje plastovým skrutkou pod sedákom. Výška sedenia sa upravuje páčkou na pravej strane cez kvalitné plynový piest. Synchrónny mechanizmus sa ovláda páčkou na strane ľavej. Čierny masívny plastový kríž s červenými plastovými protišmykovými prvkami a je osadený čiernymi plastovými kolieskami na koberce. Vysoké operadlo s bočným vedením aj vysokou opierkou hlavy slúži nielen ako opora celého chrbta, ale aj podporuje správne držanie chrbtice. 2D podrúčky sú s mäkkým povrchom, výškovo nastaviteľné a s natáčacie opierkou. Nosnosť stoličky je až 130 kg.

Kvalita spracovania, dôraz na pohodlie a ergonómiu zaručuje pohodu pri dlhých herných večeroch a pri dennej kancelárskej práce.

Dodávané v demonte.

Dátový hárok

Šírka 71 cm
Hĺbka 71 cm
Výška 121-128 cm
Výška sedenia 44-51 cm
Látka ekokoža
Farba čierné/červené
Materiál plast/kov/ekokoža/
Sedenie PU pena
Max. zaťaženie 130
Záruka 2 roky

Súvisiace produkty