Kancelárske kreslo KA-Y322 RED

152,00 €

Nový produkt

Herné kreslo, kombinácia čiernej a červenej ekokože a čiernej sieťoviny

SKLADOM - dodacia lehota do 3 dní

Viac informácií

Luxusné herné a kancelárske kreslo z kolekcie TOP racing. Jedná sa o moderné dizajnové kreslo, navrhnuté nielen pre náročné požiadavky PC hráčov, ale je prispôsobené aj pre štandardné kancelársku prácu. To všetko v maximálnom pohodlí a pri dokonalej ergonómiu sedenia.

Poťah je kombináciou čiernej a červenej ekokože a čiernej sieťoviny MESH. Operadlo je plastový výlisok s výraznými červenými plastovými doplnkami. Výplň sedadla a  hlavové opierky sú z veľmi kvalitnej a tuhej PU peny, vystuženie a pružnosť zaisťujú látkové popruhy.

Kreslo je vybavené permanent contact mechanizmom s aretáciou. Sila nastavenie tlaku operadla sa reguluje plastovým skrutkom, umiestneným pod sedákom. Výška sedenia sa upravuje páčkou na pravej strane cez kvalitné plynový piest. Poloha operadla sa nastavuje druhou páčkou, umiestnenou takisto na pravej strane kresla. Masívny čierny plastový kríž s červenými protišmykovými plastovými doplnkami je osadený čiernymi plastovými kolieskami s červeným racing stredom. Vysoký priedušný operadlo s integrovanou zosilnenou opierkou hlavy, odnímateľnou a výškovo nastaviteľnou bedrovou opierkou z ekokože slúži nielen ako výborná opora celého chrbta a podporuje správne držanie chrbtice. Podrúčky sú plastové, polostrovne a potiahnuté čiernou ekokožou. Pri sklápaní sedadla sa pohybujú a kopírujú jeho pohyb a polohu. Nosnosť stoličky je až 130 kg.

Toto herné a kancelárske kreslo je skvelou voľbou, nech stojí za hráčom či kancelárskym stolom. Vždy pôsobí dominantne aj ako neprehliadnuteľný solitér. Kvalita spracovania, dôraz na pohodlie a ergonómiu, to zaručuje pohodu pri dlhých herných večeroch i denné kancelárskej práci.

Dodávané v demonte.

Dátový hárok

Šírka 74 cm
Hĺbka 72 cm
Výška 125-132 cm
Výška sedenia 45-52 cm
Látka ekokoža
Farba červená/čierná
Materiál plast/kov/ekokoža/
Sedenie PU pena
Max. zaťaženie 130
Záruka 2 roky

Súvisiace produkty