Infolinka

Výrobcovia

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty.

Nočné stolíky 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Nočný stolík SN101 je určený pre oddaných klasického dizajnu. Je vyrobený z masívneho borovicového dreva a dodáva mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Jeho hlavnou funkciou je funkčnosť. Praktický priestor na použitie vytvára zásuvka a uzatvárateľná polička. Bezproblémov si v ňom odložíťe rôzne drobnosti, kozmetiku,čij knihu.

  48,00 €
  Dodacia lehota do 21 dní
 • Nočný stolík SN105 je určený pre oddaných klasického dizajnu. Je vyrobený z masívneho borovicového dreva a dodáva mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Jeho hlavnou funkciou je funkčnosť. Praktický priestor na použitie vytvára zásuvka a uzatvárateľná polička. Bezproblémov si v ňom odložíťe rôzne drobnosti, kozmetiku,čij knihu.

  52,00 €
  Dodacia lehota do 21 dní
 • Nočná stolík SN107 je odrazom elegancie a klasiky. Borovicové drevo je ideálne pre vytváranie teplých úprav. Zásuvka poskytuje funkčný priestor na ukladanie mnohých malých drobností. V minimalistickom štýle bude stolík SN108 vyzerať ako moderný, tak aj klasický v interiéri.

  34,00 €
  Dodacia lehota do 21 dní
 • Nočný stolík SN109 je navrhnutý pre moderné interiéry. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér. Jeho moderný, minimalistický vzhľad je spôsobený neodnímateľnou zásuvkou a otvorenou poličkou, ktorá je ideálna na uloženie vreckovej kozmetiky, alebo časopisov.

  51,00 €
  Dodacia lehota do 21 dní
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek